Pro odběratele

Pro Vaši firmu nabízíme výrobu komponentů do všech částí Vašeho výrobního procesu z různých materiálů, jako jsou například beton, dřevo, kov, plasty i další. Na základě technické dokumentace zhotovíme vše přesně podle Vašich přání a potřeb. Ať už se jedná o malé součástky, větší soupravy nebo i hotové výrobky, které z nějakého důvodu nemůžete vyrábět sami. Za zpracování nabídky nic neplatíte, pouze za dodané výrobky. Zpracování našeho návrhu je pro Vás tak zcela bez rizika.

Staňte se odběratelem a začněte obchodovat s Abrovexem. Spolupráce s námi Vám přináší mnoho výhod.

Úspora mzdových nákladů

Díky tomu, že budete spolupracovat s námi, nebudete muset platit vlastní obchodní zástupce, kteří budou složitě shánět dodavatele podle Vašich požadavků. Abrovex vše udělá za Vás a to bez dodatečných nákladů. 

Zjednodušení komunikace a administrativní náročnosti

Ztrácíte se v množství smluv se všemi Vašimi dodavateli a odběrateli? Spolupracujte s Abrovexem. Veškerá spolupráce probíhá pouze s námi a nemusíte se tak zabývat ostatními partnery, komunikací s nimi a zbytečnou administrativní činností.

Snížení podnikatelských rizik

Veškeré obchody probíhají pouze mezi Vámi a Abrovexem. Nepodstupujete tak zbytečné riziko, které vzniká ze strany dalších partnerů. Abrovex vše přebírá na sebe a Vy se tak můžete soustředit na Vaši hlavní činnost a spát s klidnou hlavou.

Výhody odběratele Abrovexu

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat